Web&Graphic designer.

Doświadczenie, wizja, kreatywność, profesjonalizm – to właśnie to zestawienie pozwala mi tworzyć najlepsze projekty graficzne dla Ciebie. Wysłucham Twojego pomysłu, zrozumiem i wspólnie zaprojektujemy jego najlepszą wersję, niezależnie od formy.

Kim jest Creativecookie?

W paru słowach...

Nazywam się Sebastian Piwowarczyk i z przyjemnością zapraszam Cię do mojego świata grafiki komputerowej i stron www. 12 lat w branży pozwoliło mi na rozwój i zdobycie ważnego doświadczenia dzięki współpracy ze światowymi markami takimi jak BMW, Audi i VW.

projekty graficzne

Kreatywne

Projekty graficzne

Wśród wykonywanych przez mnie projektów znajdziesz opakowania, wizytówki a także grafiki dedykowane na social media czy landing page. Niezależnie od rodzaju zadania podchodzę do niego kreatywnie i oryginalnie. Wiem, jak detalem przyciągnąć uwagę i zaintrygować osobę oglądającą. W tych przypadkach zwykle liczy się pierwsze wrażenie, dzięki moim projektom będzie jak najlepsze.

Niebanalna

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna musi opowiedzieć historię. Jeden mały graficzny element musi zawierać wszystko, z czym się identyfikujesz. Od poznania Ciebie, Twojej marki zaczynam każdy projekt logo, wizytówki, papieru firmowego czy key visual. Dzięki temu realizacja zadania jest prosta, niebanalna i zapadająca w pamięć. A to właśnie jest kluczowe w tym zadaniu i pozwala na sukces.

identyfikacja wizualna
strony internetowe

Responsywne

Strony internetowe

Projektowanie strony internetowej jest zawsze wyzwaniem. Powinna ona spełniać pewne kryteria, aby zatrzymać użytkownika. Musi być wyważona, ale również przepełniona informacjami. Ważna jest również responsywność. Zawsze biorę pod uwagę wszystkie te aspekty i tworzę najoptymalniejsze strony internetowe dedykowane dla platform WordPress, RWD, WooCommerce – zależnie od potrzeb.

Najnowsze realizacje

Projekt graficzny na miarę Twoich potrzeb.

Czar Shine
Identyfikacja wizualna
Jack Sparrow
Projekty graficzne
RJ-Meble
Strony internetowe
Rokoko 2.0
Projekty graficzne
Anhel Materace
Projekty graficzne
LeadLabs
Identyfikacja wizualna
Pobieranko
Projekty graficzne
Kalendarz Kazberuk
Projekty graficzne